Heritage Oporto Downtown

  • 35 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З апартаментів Heritage Oporto Downtown можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Mercado do Bolhao, на відстані 5 хвилин пішки. Щоб оглянути околиці, гості можуть взяти напрокат велосипеди, які пропонуються на території готелю.

В апартаментах гостям сподобається зручність фена, рушників і капців у ванній кімнаті.

Для більшого комфорту в помешканні є повністю обладнана кухня з електрочайником, тостером і кухонним приладдям.

Міст дона Луїша I розташований лише за 0.9 км, а книжковий магазин Livraria Lello - на відстані 0.8 км від апартаментів. Стадіон "Драган" розташований за 10 хвилин їзди на машині від апартаментів Heritage Oporto Downtown. Серед популярних визначних пам'яток поблизу апартаментів - Avenida dos Aliados, що знаходиться на відстані 7 хвилин пішки. Аеропорт Порту розміщений за 19 хв їзди, а автобусна зупинка Trindade - всього за кілька хвилин ходьби від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Heritage Oporto Downtown
Guestready - Climbing Loft
Ціна лише для моб. пристроїв

Guestready - Climbing Loft

6.5
Дуже добре 4 відгуки
134 м від помешкання
Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Ціна лише для моб. пристроїв

Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

134 м від помешкання
USD 408 USD 367
за ніч
Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Ціна лише для моб. пристроїв

Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

7.0
Добре 1 відгук
147 м від помешкання
USD 276 USD 248
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Порту Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Sao Bento train station
    300 м

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії132511/AL

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Порту Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Sao Bento train station
    300 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.